Exide uvádí aplikaci - Vyhledávač baterií pro iPhone - Exide

Exide uvádí aplikaci - Vyhledávač baterií pro iPhone

15. únor, 2012

Gennevilliers, Francie – Exide Technologies, (NASDAQ: XIDE, www.exide.com), globální lídr řešení uchovávání elektrické energie uvádí první aplikaci svého druhu - Evropský vyhledávač baterií pro iPhone.
Aplikace vyhledávače baterií (The Exide Technologies Battery Finder) poskytuje on-line katalog pro zákazníky, který pomáhá najít náhradu baterie pro jejich osobní a užitková vozidla. Aplikace je zdarma dostupná z App Store.
Zákazníci si mohou vybrat ze značkových Exide baterií stejně, jako si mohou vybrat ostatní prémiové značky Exidu: Centra, Deta, Fulmen, Sonnak a Tudor (podle příslušné země).
Vyhledávač baterií je k dispozici v 12 hlavních evropských jazycích. Jeho aktualizace bude probíhat každé čtvrtletí, včetně nově doplněných dat.
S touto aplikací si uživatel může jednoduše vybrat správnou baterii pro své vozidlo, stačí zadat některou z následujících informací: tabulku nebo registrační číslo vozidla a model nebo jiné, známé označení baterie.
Po každém vyhledání baterie jsou uživateli poskytnuty užitečné informace, které mu pomohou vybrat vhodnou baterii v závislosti na typickém použití vozu. Aplikace také obsahuje specifikace jednotlivých baterií, jejich obrázky a způsoby uchycení.
"Uvedení aplikace Exide vyhledávač baterií znamená revoluci v používání katalogů", říká Magnus Ohlsson, Exide viceprezident prodeje a marketingu pro trh náhradní spotřeby v Evropě.
"Tato inovace poskytuje našim zákazníkům komplexní, uživatelsky příjemný nástroj, který zjednoduší jejich každodenní život. Stačí jen pár kliknutí a můžete najít tu správnou baterii pro své vozidlo kdykoliv a kdekoliv. "
Nová aplikace byla vyvinuta společně s TecDoc, předním dodavatelem elektronických informací o náhradních dílech na evropském trhu. Exide Technologies plánuje již v nejbližších měsících vyvinout stejný vyhledávač baterií i pro jiné mobilní zařízení.

tel./fax: +420 226 002 378
design © B.Jelenčík     websolution © micarp 2011
EXIDE Slovakia, s.r.o., Na Výsluní 201/13, Praha 10, exide@exide-cz.cz