Exide již i na Androidu - Exide

Exide již i na Androidu

srpen 2012

Po úspěšné aplikaci systému vyhledávání startovacích akumulátorů pro mobilní telefony od Apple, pokračuje Exide v rozvoji mobilních aplikací i pro majitele smartphonů se systémem Android. Nová aplikace je již dostupná na Android Apps.

Majitelé telefonů s Androidem tak můžou využívat všechny výhody mobilní aplikace, umožňující vyhledání a optimalizaci správného typu a modelu startovací baterie dle nároků konkrétního vozidla bez omezení, v libovolném čase a na libovolném místě.

Díky zabudovaným možnostem vyhledávání je výběr akumulátoru snadný jak nikdy předtím. Ve vícejazyčném prostředí aplikace obsahuje různé možnosti vyhledávání, mimo jiné dle typu a modelu vozu i podle typu a sériového označení baterie (i jiných předních evropských výrobců, nejen od Exide).

Po zadání nezbytných údajů dostane uživatel aplikace Exide informace, jaké baterie jsou vhodné pro zvolený typ/model vozu. Informace obsahuje i obrázek a technické specifikace baterie a prvků výbavy. Aplikace vychází z dat katalogu TecDoc, aktualizována jednou za kvartál obsahuje doporučené aplikace akumulátorů pro osobní, užitkové a nákladní vozy a autobusy.

Aplikaci je možné zcela zdarma získat zde.

tel./fax: +420 226 002 378
design © B.Jelenčík     websolution © micarp 2011
EXIDE Slovakia, s.r.o., Na Výsluní 201/13, Praha 10, exide@exide-cz.cz