Přístroj EXIDE BRT-12 na výměnu akumulátorů získal titul Top Product 2013! - Exide

Přístroj EXIDE BRT-12 na výměnu akumulátorů získal titul Top Product 2013!

2014-02-14

Přístroj na výměnu moderních Stop/Start baterií - Exide BRT-12, získal uznání nezávislých autoservisů ve Velké Británii a byl oceněný titulem Top Product 2013, magazínu Professional Motor Mechanic (PMM je jedničkou mezi odbornými časopisy pro profesionální autodílny v UK).

 

2365_1.jpgExide Technologies ve snaze umožnit i nezávislým servisům měnit moderní akumulátory ve vozech se systémem Stop/Start a rekuperací brzdné energie, připravil sofistikovaný, leč na obsluhu snadný přístroj Exide BRT-12, který umožňuje výměnu a tzv. kódování nového akumulátoru ve voze, ale i vymazání všech chybových signálů palubního počítače, souvisejících s výměnou startovací baterie. Víc informací o Exide BRT-12 najdete na stránkách věnovaných tomuto přístroji.

 

Cena Top Product PMM se přiděluje na základě hlasů čtenářů  časopisu s více než 60 tis. nákladem. Je to dokonalé potvrzení, že přístroj Exide BRT-12 má zásadní vliv na růst technické kompetence nezávislých autoservisů, v oblasti moderních servisních výkonů a oprav automobilů.pmm2013_1.jpg

 

Professional Motor Mechanic - PMM se těší více než dvounásobnému počtu čtenářů, než jakýkoliv jiný, nezávislý magazín tohoto typu ve Velké Británii. Orientuje se na nezávislé autoservisy, diagnostické dílny a mobilní techniky v UK a je jediným, dostupným titulem, zaměřeným striktně na nezávislý trh náhradních dílů.

 

Originál článku PMM najdete zde.

tel./fax: +420 226 002 378
design © B.Jelenčík     websolution © micarp 2011
EXIDE Slovakia, s.r.o., Na Výsluní 201/13, Praha 10, exide@exide-cz.cz