Exide získal ocenení kvality od Volvo Cars - Exide

Exide získal ocenení kvality od Volvo Cars

říjen 2015

150929.jpgGennevilliers, FR - 28. září 2015 - Exide Technologies získala od společnosti Volvo Car ocenění  Quality Excellence (VQE) - ve výrobním závodě Exide v polské Poznani. Exide vyrábí baterie pro prvovýrobu a trh náhradní spotřeby v různých evropských provozech a nedávno v Poznani spustil novou linku na výrobu baterií nové generace Start-Stop AGM (absorbed glass mat).

S cílem dosáhnout požadavků VQE, výrobní provozy dodavatele musí dosahovat výjimečnost v těchto oblastech: systém, výrobní procesy, průběžný výkon jako i vliv zákazníka na výrobu a jej schválení zákazníkem. Exide splnil požadavky v každé kategorii.

Jako dodavatel pro prvovýrobu Exide spolupracuje s množstvím vedoucích světových značek v oblasti automotive. Investoval miliony do vědy, výzkumu a výroby a má jedny z nejrozvinutějších výrobních technologií a strojů v tomto průmyslu. Exide vyrábí v třídě Start-Stop nejlepší baterie, včetně produktů Start-Stop AGM a Start-Stop EFB (s tekutým elektrolytem).

"Ocenění dává vysokou míru uznání pro konzistentní, vysoko kvalitní výkon", řekl zástupce společnosti Volvo Cars. "Úspěšné uvedení nové generace baterií v tak krátkém čase a navzdory tomu dosahovat pozoruhodné kvality je velice dobré".

"Těšíme se, že jsme získali ocenění. Náš tým v Poznani dosahuje výjimečné výsledky a je skvělé vidět, že jsou za svoji práci uznávání ", řekl Michael Osterman, prezident EMEA Exide Technologies. "Společnosti Volvo Cars dodáváme naše baterie nejnovější generace Start-Stop EFB. Přinášejí zlepšené parametry akceptace nabíjení a životního cyklu a patři k nejmodernějším v tomto průmyslu".

 

tel./fax: +420 226 002 378
design © B.Jelenčík     websolution © micarp 2011
EXIDE Slovakia, s.r.o., Na Výsluní 201/13, Praha 10, exide@exide-cz.cz