Exide uvádí na trh novou řadu baterií pro Motocykl a sport. - Exide

Exide uvádí na trh novou řadu baterií pro Motocykl a sport.

20. října 2016

 motocykel.jpg

Exide Technologies, vedoucí, globální poskytovatel řešení uchovávání elektrické energie uvedl na trh novou řadu baterií Exide pro Motocykl a sport. Přichází s novou Exide Li-lon, ultralehkou lithium-iontovou baterií, která poskytuje maximální výkon. Nová řada obsahuje čtyři nejlepší třídy olovo-kyselinových technologií: Exide GEL, AGM Ready, AGM a Conventional. Balení výrobku bylo vzhledově upravené a nové typy AGM Ready byly zavedeny do prvovýroby.

 

Exide Li-lon je o 80% lehčí než olovo-kyselinová baterie. To snižuje hmotnost motocyklu a umožňuje vyšší akceleraci a lepší zážitek z jízdy. Baterie nabízí super rychlé dobíjení a velmi nízké vybíjení, což je ideální pro sezónní motocyklisty. Mezi další výhody patří prvotřídní bezpečnostní prvky s prodlouženou životností a různou polohou uchycení. Je připravena k použití ihned po vybalení z krabice a nevyžaduje žádnou údržbu. Exide pracuje s celou řadou bateriových technologií a má široké zkušenosti s lithio-ionem prostřednictvím své divize průmyslových baterií, která je první v tom, že přináší Exide Li-lon na trh.

 

Exide GEL, z prvovýroby Exide, je zlatým standardem v olovo-kyselinových motocyklových bateriích. Obě byly vynalezeny a vyrobeny v Evropě, poskytují působivou životnost, bezpečnostní prvky, vysokou odolnost proti vibracím a ochranu proti úplnému vybití. Také se vyrovnávají s energeticky náročnými zařízeními a jsou zcela bezúdržbové. Exide AGM Ready nabízí maximální výkon, delší životnost a vysokou odolnost proti vibracím a je určen pro vysoce výkonné motocykly.

 

Nový obal výrobku má elegantní, uživatelsky laděný design. Výhody a funkce tohoto produktu jsou popsány na obalu, což je užitečné pro spotřebitele i profesionály v oblasti výběru správné baterie. Na obalu je také QR kód, s linkem na webovou stránku, kde najdete užitečné informace o produktu a tipy pro motocyklisty. Exide má širokou škálu doplňků a podpory pro motocyklisty, zahrnující přesné informace, nástroje na testování baterií, nabíječky a aplikaci pro smartphony Exide Battery Finder.
tel./fax: +420 226 002 378
design © B.Jelenčík     websolution © micarp 2011
EXIDE Slovakia, s.r.o., Na Výsluní 201/13, Praha 10, exide@exide-cz.cz