Exide má nejkomplexnější osazovací informace na trhu

Přesné osazovací informace na trhu pomáhají předcházet poruchám.
Exide pokrývá širokou škálu typů a modelů vozidel.
Bezplatný nástroj Exide Battery Finder pro rychlé a snadné vyhledávání.

Gennevilliers, Francie - Společnost Exide Technologies (www.exidegroup.com), přední poskytovatel řešení pro uchovávání elektrické energie se sídlem v Evropě, má nejkomplexnější osazovací informace ze všech výrobců baterií. Je znám kvalitou a přesností údajů a také širokým pokrytím evropského vozového parku pro všechny typy vozidel. Nástroj Exide Battery Finder funguje v mobilech i počítačích, je zcela zdarma a umožňuje uživateli vyhledat správnou baterii podle VIN nebo evidenčního čísla vozidla. Tento nástroj je obzvláště výkonný díky kombinaci expertních znalostí o originální výbavě a téměř úplného pokrytí vozového parku.

Vyvarujte se nákladů chybné montáže

Exide vždy doporučuje dodržovat své nejlepší rady v oblasti výběru a montáže baterie. Moderní vozidla jsou stále složitější a technologie jako start-stop zvyšují pravděpodobnost poruch a chyb při montáži. Nesprávná volba baterie vede k poruchám a jejímu předčasnému selhání, což znamená nespokojenost zákazníka a ztrátu dobrého jména prodejce nebo autodílny.

Exide, na základě svých OE zkušeností, klade důraz na kvalitu osazovacích informací, je známý přesností těchto údajů. Speciální tým zaručuje, že informace zůstanou aktuální a snadno pochopitelné, ať už je uživatelem silniční asistenční služba nebo motorista provádějící výměnu baterií vlastními silami.

Kromě toho, že osazovací informace Exide jsou přesné a aktuální, pokrývají 5 500 modelů od 200 různých výrobců osobních a lehkých užitkových vozidel. Zahrnují také 1 300 modelů od 300 výrobců užitkových vozidel a autobusů a 6 800 modelů od 300 výrobců motorek, skútrů, čtyřkolek / užitkových vozidel, elektrických rekreačních vozidel, zahradních strojů a traktorů, sněžných skútrů, plavidel a vodních skútrů. Toto jej činí nejlepším v oboru.

S pokrytím 99% vozidel

Exide neustále zkoumá své produktové portfolio, aby vyplnil všechny mezery v pokrytí a poskytl zákazníkům nejširší škálu baterií. Má nejširší pokrytí evropského vozového parku, osobních a lehkých užitkových vozidel ze všech výrobců baterií a na většině trhů pokrývá 99% vozidel v silničním provozu. To zajišťuje, že zákazníci vždy najdou nejvhodnější baterii pro své potřeby.

Rychle najdete tu pravou baterii pro vaše vozidlo

Na podporu zákazníků spojuje společnost Exide své znalosti v uživatelsky přívětivém nástroji s názvem Exide Battery Finder. Je volně dostupný na webu nebo jako aplikace ke stažení a je oblíbený u koncových uživatelů, ale i u profesionálů, kteří ročně vygenerují 2 miliony vyhledávání. Vyhledávač baterií funguje pro všechny typy vozidel a obsahuje i speciální informace o výpočtu energetické potřeby baterií pro lodě a karavany.

Uživatelé mohou vyhledávat vozidlo libovolnou metodou, kterou upřednostňují: pomocí typu vozidla, VIN vozidla nebo pomocí SPZ. Vyhledávání produktů obsahuje i možnost vyhledávat libovolné baterie podle čísla dílu a OE čísla. V případě aplikace má uživatel dokonce možnost naskenovat čárový - EAN kód dílu.

"Společnost Exide kombinuje široké pokrytí s nejlepšími informacemi o výbavě ve své třídě a využívá své znalosti a zkušenosti s prací s předními světovými automobilkami," uvedl Guido Scanagatta, hlavní produktový manažer společnosti Exide. "Náš bezplatný nástroj na vyhledání baterie umožňuje rychle a pohodlně najít tu pravou baterii pro vaše potřeby."