Exide Synergy

Exide Synergy je program výměny baterií s tzv. kódováním, pro autodílny s nebo bez vhodné diagnostiky.

Co je Synergy?

Exide Synergy program se zaměřuje na vyřešení problémů spojených s výměnou baterie pro servisy s nebo bez diagnostického vybavení. Umožní vám využít váš čas a peníze efektivněji a soustředit se na rozvoj vašeho podnikání.

Většina servisů již má diagnostické vybavení (přibližně 90%) a převážná část získá softwarovou aktualizaci umožňující výměnu baterií při použití jejich stávajícího vybavení. Pro servisy, které v současnosti nemají diagnostické vybavení (přibližně 10%), jsme vyvinuli zařízení pro výměnu baterie, které pomáhá vyřešit mnoho problémů, kterým čelíte - a stojí pouze zlomek ceny toho, co zaplatíte za tradiční vybavení dostupné na trhu.

Kódy nejsou vždy zapotřebí

Někteří výrobci vyžadují zadání kódů baterií do řídící jednotky při výměně baterie. V mnoha případech můžete jednoduše zadat libovolné číslo a to bude dostačující. Nový nástroj na výměnu baterií BRT-12 od Exide přichází s mnoha nahranými kódy, které jsou požadované a v mnoha případech může také vyvolat poslední zadaný kód.

Chybová zpráva na přístrojové desce

Během práce na vozidle se velice často zobrazí chybová zpráva na přístrojové desce. V případě baterií se chybová zpráva zobrazí i pokud je nutné baterii vyměnit. Po výměně baterie může chybová zpráva zůstat na přístrojové desce dokud systém nezaregistruje, že výměna proběhla. Systém můžete aktualizovat použitím vhodného diagnostického vybavení nebo pomocí nástroje Exide BRT-12 a chybová zpráva zmizí.