Nová aplikace Exide Battery Finder pro iOS a Android

Společnost Exide Technologies, přední globální poskytovatel řešení uchovávání elektrické energie uvedl novou aplikaci na vyhledávání baterií – Exide Battery Finder. Využívá nejlepší osazovací informace ve své třídě, umožňující uživatelům rychle najít správnou baterii pro jejich vozidlo.

Nová verze nahradí existující aplikaci, přichází s novou rozšířenou grafikou, lepší ovladatelností, významným zlepšením výkonu a novým elegantním designem. V aplikaci je možné vyhledávat i baterie pro motocykly a skútry, pokryje více než 5 tis. značek a modelů.

Aplikace Exide Battery Finder je dostupná pro iOS a Android, optimalizovaná pro smartphone i tablety. Stejné osazovací informace jsou k dispozici také v tištěné verzi katalogu společnosti a na www.exide-cz.cz , resp. www.exide.com.

Všechny osazovací údaje jsou vybrané týmem specialistů a pravidelně aktualizované tak, jak přicházejí nové modely vozidel na trh. Společnost je předním dodavatelem originálních autodílů, známá svou kvalitou a přesností osazovacích informací.

Nová aplikace má vylepšenou funkci vyhledávání, je rychlejší a jednodušší pro vyhledání správné baterie. Uživatelé mohou v závislosti na typu vozidla vyhledávat podle registrace vozidla, značky, modelu a dalších kritérií. Aplikace byla optimalizována pro HD displeje, nabízí navigaci na „jedno kliknutí“ a obsahuje sérii zlepšení výkonu s rychlejší odezvou ze serveru.

Aplikace Exide Battery Finder je využívaná v dílnách, v prodejnách, distributory a spotřebiteli pro výměnu baterie svépomocí. Pro všechny tyto uživatele je životně důležité, aby data byla přesná, aktuální a lehce dostupná. Zejména v případě firem poskytujících asistenční služby motoristům, kteří mohou na cestu vzít jen omezený počet baterií.

„Exide jako první v odvětví uvedl aplikaci v r. 2011, dávajíc tak zákazníkům na cestách přístup k nejlepším osazovacím informacím,“ řekl Michael Ostermann, prezident EMEA Exide Technologies. „Nově uvedená aplikace je lepší svým designem, vzhledem, podporou pro HD displeje a uvedením osazovacích informací pro motocykly a skútry.“

Exide má širokou škálu baterií pro osobní a komerční automobily, motocykly a skútry – všechny dostupné přes aplikaci společnosti – Online Battery Finder a pomocí tištěných katalogů. Pro stažení aplikace navštivte App Store nebo Google Play a vyhledejte „Exide Battery Finder“. Uživatelé staré verze aplikace, obdrží notifikaci, která je vyzve ke stažení nové verze.