Významná celosvětová společnost

Exide Technologies je světovým lídrem ve výrobě olovo-kyselinových akumulátorů. 11 výrobních závodů baterií a 2 výzkumno-vývojové centra v Evropě umožňují Exidu jednoduše, rychle a kvalitně obsluhovat své zákazníky. S více než 5 tis. zaměstnanci v Evropě, na Středním východě, v Asii a Austrálii je Exide globálně přítomnou společností.

Mezinárodní tradice

Založena před více než sto lety. Při zrodu společnosti a jejích produktů stál světoznámý vynálezce T. A. Edison. Akvizice významných producentů baterií zaručují Exidu silnou lokální pozici přes značky, které zákazníci znají a vyhledávají.

Jasná vize a perspektiva

Lídr v technologiích už dnes připravuje zdroje energie pro vozidla budoucnosti. Exide spolupracuje s popředními organizacemi na řešeních moderních aplikací pro automobilový průmysl zítřka. Ve svých produktech zhmotnil výsledky spolupráce s NASA a jinými výzkumně-vývojovými partnery.

Kvalitní partnerství

Kvalita a spolehlivost, pokročilé technologie a schopnost dodávat budoucí zákaznické očekávání, předurčily Exide za dodavatele do prvovýroby - hlavně pro Peugeot, Citroën, Fiat, Renault, VW Group, Ford, Volvo, BMW, Chrysler a další.

Respektovaná pozice

V Evropě je Exide jedním z největších výrobců akumulátorů. Ve svém portfóliu má slavné značky – EXIDE, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonnak a další. Ty poskytují výrobcům vozidel, distributorům, servisům a motoristům jistotu spolehlivosti a kvality produktu, pro který se rozhodli.